Главная       Галерея       Форум       О нас       Ссылки   
RU  :  LV  
Форум


palidziet ka tikt gala ar Zako?
Alda
рейтнг: 1/2
kad Zaklinu nopirkam, vinai bija 4 menesisi, rokas vina nenaca, keerca, bet mes neuzstajam, laavaam adopteties. Lieta tada ka pagajusi jau divi menesi skiet zaklina ir kluvusi agresivaka, sakusi kozt... Jau no pasa sakuma neteiktu ka vina butu lavusies sevi glaudit.. pa dienu vina civina , calo megina atdarinat un skiet ari runat. pa dienu vina majas ir viena, mes darba , vakara skiet par maz laika veltam vinai. man ir bail vinu neemt rokas, jo divas reiZes ir man parkodusi roku, censos pa labam bet atduros uz vinas agesivo attieksmi ptet mani, jo esmu vieniga kas vinu kopj un baro, nesaprotu ka putnu pieradinat un padarit milu. veikal rezeju tikpat jaunu, bet miligu putnu, kas bazas pats lai vinu glauda.... ka lai Zakliniti pieradina... par putniem man nav nekaadas saprassanas, bet gribas iegut uzticibu un ,milestibu
18.03.2009
00:19
Ineta
рейтнг: 11/197
Vai nebūtu pieļaujams ka Jūsu žako pirkšanas brīdī nebija tomēr 4 mēneši?Parasti šāda vecuma žako ir ļoti mīlīgi un lielā mērā atkarīgi no cilvēkiem jo tie ir arī viņu vecāki.Protams,ja tie izbaroti no cilvēka rokas.4 mēnešu vecumā žako ir vēl jāpiebaro ar putnēna barību, jo organisms ļoti strauji attīstās.Starp citu,arī ļoti mīlīgi žako bērneļi ap 6 mēn. vecumu sāk palikt agresīvi.Žako paliek pieaudzis un visādi centīsies izaicināt uz kautiņu arī saimnieku,ļoti svarīgi nepakļauties šādām izdarībām.Vēlāk putns to vien darīs kā gribēs paspēlēties tieši šādā veidā.Ja nav pieredzes, labāk atturēties no lielo papagaiļu mazuļu pirkšanas, jo putnēna pirmajā gadā tam jāvelta ļoti daudz uzmanības un viņš arī jāmāca uzvesties.Žako ir ļoti saprātīgi putni un šī agresija var rasties arī no tā ka putns visu dienu mājās ir viens bez nodarbes.Šādu putnēnu ir jāmāca kā mazu bērniņu-visu paskaidrojot un jābūt ļoti lielai pacietībai strādājot ar šiem putniem.
18.03.2009
07:30
Alda
рейтнг: 1/2
godigi sakot, putns pie mums nonacis nejausi, mes nopirkam un izmitinajam pie sevis uz nedelu, ar domu atdot istajiem saimniekiem, bet tas ieildzis un domaju ka tagad vinam butu vel lielaka trauma un soks ja mes atdotu vinu uz citam majaam?!nezinu ka lai iegustu vina uzticibt un milestibu , lai ari laika man briva maz bet meginu ar vinu vakaros atrast kontaktu, bet viss beidzas ar to ka vina megina man iekost, vai drikt nemt vinu no bura ara, neskatoties uz to ka vina pretojas un koz? gribas samilot saglaudit met vina briziem ka mezonite vai viniem drikst dot biezpienu un olas dzeltenumu?
18.03.2009
20:52
Ineta
рейтнг: 11/197
Putnam katra pārvadāšana sagādā milzīgu stresu,ja vien viņš nav pieradināts braukāt mašīnā.Ar varu no būra ārā tik lielu papagaili nevajadzētu ņemt.Putnam tas būs šoks un Jums saknābtas rokas.Ar šiem putniem ir grūti nodibināt draudzīgas attiecības,tam ir vajadzīga ļoti liela pacietība un daudz brīvā laika.Ja putns agrāk ir bijis pieradināts pie rokas un vienkārši "nav laika" ar viņu paspēlēties,viņš paliks līdzīgs mazam mežonēnam ar kuru atkal būs jāmēģina atrast kopēju valodu.Tā kā ar žako ir jākontaktējas katru dienu un jāparāda ka ģimenē viņš ir vienlīdzīgā lomā.Olas un biezpienu es saviem žako nedodu.Ir piedzīvots ka pēc šādas barības putns nejūtas vesels.Domāju ka lielāku labumu un putnam prieku sagādās diedzēti zaļumi.
15.06.2009
07:27
Korella
рейтнг: 2/21
varētu būt ka zoo veikalā viņa nesaņēma vajadzīgo
mīlestību un gadību kas nepieciešama jaunam putnēnam
žako ir ļoti emocināls putns nezinu kā viņu pieradināt
laikam jāpavada ar viņu lielākā daļa laika
bet varbūt to vairs nevarēs atmācīt
ja nekādi nevar tad būs vien jāsamierinās ar to ka putns ir agresīvs

cerēšu ka putns pieradīs pie jaunā saimnieka
Sabīne Eigima
17.02.2010
17:12
Текушее время: 18.09.2020 08:39
 
© 2007-2010. www.papagailis.lv. All rights reserved.