Главная       Галерея       Форум       О нас       Ссылки   
RU  :  LV  
Форум


Nelaimīga korella
bromonta
рейтнг: 1/2
Sveiki! Man ir radusies liela problēma - mans putniņš, kā man šķiet, ir gaužām nelaimīgs. Ļoti vēlējos korellu un pirms tās iegādes izstudēju visu iespējamo informāciju, kas vien atrodama i-netā, pat izveidoju savu enciklopēdiju :smile: Protams, kā tas dzīvē notiek, ne vella mana enciklopēdija nelīdz, jo situācija nav tāda, kā citiem. Tātad, pēc tik gara ievada - iegādājos savu Leo un, lai cik grūti tas nebūtu, apņēmos mēnesi vismaz viņu neaiztikt. Diemžēl, gadījās tā, ka jau pēc nedēļas viņš izkļuva no būra, kliegdams lidoja(īsti nesanāk) ieskrēja grieztos, uzkrita kaktusiem, nokrita pie zemes..ai, elle, īsāk sakot. Fizisku vainu nav. Bet, man šķiet, ka šis gadījums viņu pavisam sabojāja. Viņš ļoti baigās no rokām - vai nu būrī mūk, vai šņāc un knābj. Rotaļlietas viņu neinteresē, esmu izmēģinājusi visādas. Vienīgais prieks - sēž uz spogulīša un knābā uz tā esošās bumbiņas. Neko citu nedara. It kā dažreiz liekas, ka nav tik traki ar psihi, jo apetīte ir laba, dzied vismaz divas reizes pa dienu, ar interesi vēro, kas notiek apkārt un diezgan drosmīgi sēž uz atvērtajām būra durtiņām. Un tomēr..es pat vairs nesapņoju par mācīšanu runāt, atdarināt skaņas utt. Gribētos, lai viņš vismaz piekrīt nākt uz rokas, tad es varētu viņu kkā izklaidēt. šobrīd viņam izklaižu nav, jo, kā teicu, mantas viņu neinteresē. Būtībā viņš ir kā telpas dekors, bet man nepatīk tā uzskatīt dzīvu būtni. Kā lai viņam palīdzu? Leo būs jums pateicīgs :smile: Atvainojos par garo tekstu.
11.05.2014
18:39
redred
рейтнг: 0/7
Sveiki, bromonta!
Lai noskaidrotu situāciju, jāņem vērā, cik vecs tika iegādāts putniņš, kādos apstākļos līdz tam tika turēts, vai bija jau pieradis pie rokām utml. Izejot no tā, tad arī tiek veidotas jūsu attiecības. Uzreiz var piebilst, ka rokas labāk bailīgam putniņam nerādīt tuvumā, var tikai pašu nepieciešamāko izdarīt- mainīt barību utt. Toties runāties vajag daudz un bieži :smile: Korella gan pats nebūs no runīgajiem papagaiļiem, bet kādu dziesmiņu varētu nodungāt.
12.05.2014
19:29
bromonta
рейтнг: 1/2
Iegādājos zoo veikalā. Kā zināms, mūsu zoo veikali ir tik profesionāli, ka nemāk pateikt vecumu un vēl mazāk - dzimumu. Pārdevēja izteica minējumu, ka varētu būt līdz divus gadus vecs.Nākot no paša veikala audzētavas.
13.05.2014
09:53
redred
рейтнг: 0/7
Nu jā, tādi jau ir tie veikali :sad: Tagad galvenais ir darīt tikai tā, lai papagailītis justos droši. Rokas aiz muguras, degunus kopā (no sejas baidās mazāk), bet tikai tik tuvu, cik nebaidās. Un tad (paies gan nedēļas) šim attālumam vajadzētu samazināties. Pacietību diemžēl vajadzēs lielu. Pēc tam jau jutīsi, kas un kā draudziņam patīk, varēs mēģināt pakasīt vaidziņus (sākumā ar tievu kociņu, vēl pēc laika ar roku). Tikai nenobaidīt, var nākties visu sākt no gala.
13.05.2014
12:17
Текушее время: 18.09.2020 07:14
 
© 2007-2010. www.papagailis.lv. All rights reserved.