Главная       Галерея       Форум       О нас       Ссылки   
RU  :  LV  
Форум


SOS
katarina
рейтнг: 5/16
Lūk kādu bēdu māsu man šodien iedeva iebāztu kanāriju būrītī ar 1 nabaga laktiņu...

Bilde pēc vannas


Iepriekšējie īpašnieki esot nesuši pie veta un tas teicis ka aknu vaina, jādod pilieni imūnsistēmai. Es pēc savas pieredzes saku, ka uz knābja putekļu ērcīte pret ko tad arī bija vanna. Bet ko darīt ar briesmīgo spalvu zudumu es tiešām nezinu. Kad iekāpu mašīnā un apskatīju putnu pirmo reizi es pilnīgi apraudājos. Viņam nav nekāda termoregulācija. Kādi padomi? Galvenais jautājums kā ar siltumu? Putns jau šāds ir krietnu laiku, bet nezinu cik viņiem mājā silts bija..
21.04.2016
17:01
Aija
рейтнг: 13/341
Tā kā patlaban ir vasara tad tas nav tik traģiski. Ja ir aizdomas, ka putniņam salst- var pie būra piekikt galda lampu kuras coklā ir ieskrūvēta kvēlspuldze 60W, 75W vai 100W. Tuvumu noregulē tik- cik plauksta var izturēt utt. Ja putns nebaidās un ir mīlīgs var ļaut viņam sēdēt azotē.. Jādod visi nepieciešamie vitamīni + kaļķis + ...
Ja knābis ir tikai bojāts bet tā nav ērcīte, tad tā tiešām var būt aknu un vielmaiņas daļēja problēma. Uzturā jādod daudz dārzeņu, mīkstās barības, augļi, "putras" utt. Uz tā pamata putns var arī sev spalvas aplasīt-- jo izplūkātas ir pie pavēderes utt - tur kur pats var labi aizsniegt.

To vai tur ir knābja ērcīte Knemidokoptes (tā nav putekļērcīte) grūti spriest jo attēls ir miglains, vai uz knābja veidojas jebkādi uzaugumi vai arī knābja struktūra ir mainīta... (kā šūnakmens utt.) Kīmisko preperātu lieto Ivermektīnu. Kuru liek akurāti un tikai tur kur nepieciešams.
Tāpēc es īsti nesapratu tekstu par vannu... Lieka ķīmija var būt pat kaitīgs, tas nav kaķis vai suns..
Ja sākotnējais, pēdējais attēls vairāk liecina par sistemātisku spalvu pašizraušanu, tad pēdējais paskats liecināt var arī par nopietnākām kaitēm, kad putns ir jātur karantīnā lai neaplipinātu citus putnus, ja tādi mājās ir..
Aija
12.05.2016
16:38
Aija
рейтнг: 13/341
Vēl varu piebilst, ka putna nervozitāte pieaugs, ja arī pats saimnieks ļoti par to sattraukties.
Aija
12.05.2016
16:41
katarina
рейтнг: 5/16
Pie vainas bija putekļu ērcīte. Apstrādāju ar neostamazānu, virs knābja palika gludz, spalvas sāka ataugt, bet viņa no niezes laikam atkal viņas sāka plūkāt ārā kamēr nesalaidu kopā ar saviem putniem. Ēd viņa tikai sauso sēklu barību, zālīti un ābolus. Nepalīdz pat tas, ka būrī visi pārējie putni ēd arī citas lietas. Pēc skata viņai salst reizēm, bet viņai dikti mepatņk lampa virs būra, tādēļ vienkārši pie vienas būra sienas turu psr laiku pudeļu sildītāju.
17.05.2016
09:02
Текушее время: 08.12.2021 08:38
 
© 2007-2010. www.papagailis.lv. All rights reserved.