Главная       Галерея       Форум       О нас       Ссылки   
RU  :  LV  
Форум


Korella
Forsha
рейтнг: 1/1
Labdien.

Pirmdienas rītā mūsu ģimenei tika pasniegta dāvana - papagailītis Roma (ja pareizi saprotu Korella).
Roma ir 15 gadus vecs. Bet... Viņš, apm.6-7, gadus audzis atstāts novārtā, atrodoties visu laiku būrītī. Neviens nav par viņu rūpējies, cik tik ir iedots ēst un dzert.
Pirmajā vakarā papagailītis uzdrošinājās iznākt no būra. Bet ak vai, izlidojot pirmo apli - Roma ietriecās sienā. Tad ilgu laiku nosēdēja uz būrīša, pēc tam sadūšojās un laidās otro reizi. Nu jau gaisā aplidoja 3 apļus pa ist., bet atkal atsitās pret sienu un aizkrita aiz dīvāna. Ļāvām nedaudz atskurbt un tad saudzīgi ielikām atpakaļ būrīti. Izskatījās, ka Roma par to apvainojās, jo stāvēja muguru visiem pagriezis. :smile:
Nākamajā dienā vīrs novēroja, ka papagailim viens sāns zem spārniņa ir ar plikiem plankumiem. Arī ar vienu kāju nav kas kārtībā, klibo. No būra ārā vairs nenāk, lai gan izskatās, ka vēlas.
Uzturs - cik nojaušu agrāk dota tikai sausā barība. Tagad lēnām sāk saprast kas ir un ēd gan pieneņu lapiņu, gan oliņu. Sauso barību iedevu mitrinātu - tā viņš to ēd vairāk.
Roma īpaši dzied no rītiem, kad saulīte aust, vai kad garām lido putni vai dzird to čivināšanu. Arī ar mums "runājas", bet kad dodam pirkstiņu, tad šņāc, un rāda ka knābs.

Bet vai man vajadzētu uztraukties par to pliko sānu, un kājiņu?
08.07.2015
10:13
redred
рейтнг: 0/7
Labdien!
Cik tas ir labi, ka viņš nonāca pie Jums! Gan pieradīsit viens pie otra, jauna vieta putniņu dara uzmanīgu. Vispār gan jāpakonsultējas ar labu veterināru. Var jau būt, ka plikie plankumiņi paši apspalvosies, gan kājiņa pāries. Bet pirmais, kas jāizdara, janomaina šīs laktiņas pret koka laktiņām.

Kā patreiz jūtas?
14.07.2015
12:44
Текушее время: 08.12.2021 09:29
 
© 2007-2010. www.papagailis.lv. All rights reserved.