Главная       Галерея       Форум       О нас       Ссылки   
RU  :  LV  
Форум


Palīdziet, lūdzu!
Krista
рейтнг: 1/1
Sveiki!:smile:

Man ir viļņpapagailis, kurš ir zilā krāsā, vārdā Čalis. Viņam ir 9-10 gadi. Es ļoti mīlu savu papagailīti un uztraucos par viņu. Aptuveni pirms nedēļas pamanīju, ka Čalim virs kreisā spārniņa ir uz augšu pacēlušās spalviņas...tobrīd nodomāju, ka tas nav nekas nopietns- varbūt kaut kā guļot nospiedies vai kā. Gāja dienas viena pēc otras, un kā tās spalviņas bija pacēlušās tā arī viņas joprojām stāvēja...šodien es pie viņa piegāju, lai viņu pačubinātu un ieraudzīju, ka viņam visā kreisajā pusē zem spalviņām un arī spārna ir kaut kādi sarkani gaļīgi izaugumi. Viņš ļoti bieži ar knābīti kasa tās vietas un ir palicis tāds pavisam kluss..vienmēr viņam ļoti paticis spēlēties un daudz runāt. Viņš ir mans pirmais papagailītis un arī vispār pirmais mājdzīvnieks, tāpēc vispār neko nezinu par papagaiļu slimībām. Cik es zinu, viļņpapagaiļiem 10 gadi ir liels vecums- daudzi šīs sugas papagaiļi pat nenodzīvo tik ilgi. Vispār neko nezinu, ko man darīt. Mamma ieteica labāk viņu vispār neaiztikt ar rokām, jo nevarot zināt vai šī slimība ir lipīga. Ceru, ka Jūs man varēsiet kaut ko ieteikt un palīdzēt. Varbūt Jūs zināt, kas viņam kaiš? Ļoti gaidīšu atbildi!:smile:

Visu labu vēlot, Krista
25.06.2015
18:32
Karalina
рейтнг: 20/46
Здравствуйте Криста!!
да 10 лет это довольно много, моим волнистикам сейчас примерно 12 лет))
Думаю что у вашего попоугайчика что то очень серьёзное.На этом сайте мало кто сидит и специалистов тоже не много, поэтому я бы вам посоветовала зайти на сайт Mybirds.ru там очень много хороших специалистов они вам обязательно помогут. Или у нас в риге тоже есть замечательный специалист орнитолог вот его номер,надеюсь он вам что-нибудь подскажет и с вашей птичкой всё будет хорошо))
Глеб Судариков хороший специалист, лечит разных животных, в том числе и попугаев. А самое главное - лечит не по шаблону!
тел. 29632374
atla2@inbox.lv
27.06.2015
13:57
Текушее время: 08.12.2021 08:59
 
© 2007-2010. www.papagailis.lv. All rights reserved.