Главная       Галерея       Форум       О нас       Ссылки   
RU  :  LV  
Форум


Vēlos Žako!
zuzeppe
рейтнг: 1/2
Sveiki visiem!
Nezināju kurā sadaļā ievietot savu tēmu - tāpēc izvēlējos šo :smile:!
Pirms kāda laiciņa man nomira ļoti mīļa un runātīga korellas meitenīte, iemesls nezināms - ir tikai spriedelējumi...
Lai gan man mājās ir divi suņi, divi akvāriji - es saprotu ka nevaru dzīvot bez putna... atnākot mājās mani sagaida bērni un suņi.. bet neviens man sirsnīgi un uzstājīgi nebļauj Čau, 2 dienas staigāju raudādama, vēl tagad brīžiem sanāk norīt pa kādai asarai! :sad:
Tāpēc sāku meklēt sev putniņu - idejas un domas bija dažādas, (vēl vakar zvanīju Aijai no šī foruma, lai parunātos par Nešķiramajiem papagailīšiem, bet vīrs izrādās pat dzirdēt negrib ka mājās būs mazie, kas nerunās - viņš grib tikai tādu kas runās un jo vairāk, jo labāk!) zinu tikai to ka korella paliks manā sirsniņā un atmiņās kā vienīga mana korella!
Lieta ir tāda... esam ar vīru nonākuši pie abpusēja kompromisa - gribam žako (Man būs putns - draugs, kas mani sagaidīs, bet vīrs varēs runāties un runāties)!
Pieredzes ar lielajiem putniem nav nekādas, bet toties ir diezgan daudz informācijas, jo ļoti sen esmu domājusi par šo putnu, bet nekad neesmu uzdrīkstējusies iepīkstēties vīram par kārtējo ģimenes locekli!
Problēma ir tikai tāda, ka man nav nevienas paziņas kam būtu šie putni, lai varētu pakomunicēt ar kādu... jo tas nav nekāds maziņais - tā tomēr būs personība, tas būs pilntiesīgs ģimenes loceklis! Un man nav ne jausmas kāda tad ir ikdiena esot kopā ar šo putnu! Te es varu izlasīt kādus dzīves stāstus, uzturēšanu, barošanu, kopšanu... bet kā tad ir galu galā - pieceļoties no rīta līdz pat laikam kad vakarā ejam gulēt...
Paldies, ja apgaismosiet mani, vai uzaicināsiet uz Tēju! :smile:
Ā... un esmu lasījusi, ka te ir kādiem vietējiem Žakučiem bijuši bērniņi, kādas ir latvju putnu cenas (ceru ka ne tākā dinozoo (pieauguši un dārgi)) jo gribētu jau bērņuku , paldies par uzmanību!
22.08.2010
17:57
Alina
рейтнг: 34/344
Labdien! Tagad ir trīs zako putnēni apmēram 2 meneši veci. Dzivot ar šiem puntniem viegli, ja ir daudz laika, jo tik liels putns prasa daudz uzmanības, laika un zināšanas.
С уважением, Алина

23.08.2010
17:15
zuzeppe
рейтнг: 1/2
O, tas ir jauki! :smile:
Atsūti man lūdzu savu telefona numuru, izvandījos, bet forumā nekur nemanīju, ka būtu kādreiz minējusi to!
Ieliec to vai nu šeit, vai atsūti man to uz e-pastu lauma@zzdats.lv
Paldies!
23.08.2010
21:14
Iri6ka
рейтнг: 1/3
Здравствуйте, а можно с вами как-нибудь связаться, по поводу птенца Жако?
25.08.2010
00:15
Alina
рейтнг: 34/344
Птенцов осталось только два, старшего забили родители. Двоих удалось сохранить и сейчас их выкармливают. Если хотите проконсультироваться по содержанию птиц или интересуют птенцы звоните 29560065. Алина
С уважением, Алина

25.08.2010
18:36
Текушее время: 02.03.2024 11:05
 
© 2007-2010. www.papagailis.lv. All rights reserved.